24/01/2004

Danko ste se jeni!!!!

Edna neveroyatna iznenada :) Tokusto poluchih mail ot Danko - ste se jeni!!! Yeh!! E-mailite vse oste si ostavat po-dobrite iztochnici na lichna informacia ot Bloggerite :)

Da si jiv i zdrav i stastliv, baby!!!

T4O

10/12/2003

nai-posle vijda se krayat

kakto prorokuva predi 2 godini flower :(:( vseki ste pochne da si slaga kakvoto mu padne v internet-a... i ste se prevyrne v edna golyama kofa za bokluk :(:(

28/11/2003

New Yabulka Media

Yeh!!! Yabulki v efira!!!!