Edna neveroyatna iznenada :) Tokusto poluchih mail ot Danko - ste se jeni!!! Yeh!! E-mailite vse oste si ostavat po-dobrite iztochnici na lichna informacia ot Bloggerite :)
Da si jiv i zdrav i stastliv, baby!!!
T4O
24/01/2004
10/12/2003
nai-posle vijda se krayat
kakto prorokuva predi 2 godini flower :(:( vseki ste pochne da si slaga kakvoto mu padne v internet-a... i ste se prevyrne v edna golyama kofa za bokluk :(:(
28/11/2003
Абонамент за:
Публикации (Atom)